У Харкові кинули за ґрати терориста, який «будував кар’єру» в «ДНР»

Вирок зловмиснику 27 квітня ухвалив Балаклійський районний суд Харківської області.

Суд встановив, що порушник, підтримуючи створення так званої «Донецької народної республіки», з кінця квітня 2014 року до середини травня 2016 року умисно вчиняв дії, спрямовані на відокремлення території Донецької області від України.

Так, наприкінці квітня 2014 року він прибув до Слов’янська Донецької області, де невстановлені особи запропонували йому чергувати на прохідній у будівлю Слов’янської міської ради, яку на той час захопили проросійські активісти. Чоловік погодився та чергував біля будівлі до середини травня 2014 року.

Після цього, за вказівкою командира одного із підрозділів так званої «ДНР», переїхав на блокпост, де безпосередньо будував фортифікаційні споруди та облаштовував пункти пропуску транспортних засобів. Він також отримав автомат Калашникова АК-74 з бойовими набоями та заступив на чергування, де залишався до початку липня 2014 року.

5 липня, під час наступу Збройних Сил України, які звільнили Слов’янськ від терористів, виїхав до Донецька, де вступив до «3 взводу 1 роти 7 Слов’янської бригади «ДНР».

З квітня 2015 року зловмисник вступив до лав комендантської роти Донецька, де на посаді заступника командира взводу, брав участь у діяльності незаконного збройного формування – зі зброєю патрулював вулиці міста, «забезпечував громадський порядок» та ін.

З квітня по травень 2016 року він брав участь у діяльності збройного формування «Витязь» так званого «Міністерства транспорту «ДНР» — зі зброєю охороняв супермаркети та заправки.

Крім того, під час «служби» в «комендатурі» порушник придбав для особистого використання боєприпаси та вибухівку. Після цього перевіз зброю з Донецька до Харкова, де проживав, й зберігав вдома до 30 січня 2017 року.

На суді обвинувачений повністю визнав провину.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочинів за ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 260, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначив покарання вигляді чотирьох років позбавлення волі без конфіскації майна.


Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *