У Харкові великих чиновників підозрюють в організації конвертаційного центру

Діректора одного з департаментів Харківської міської ради і директора КП «Харківміськліфт» підозрюють в тому, що вони створили конвертаційний центр, за допомогою якого привласнювали кошти міського бюджету. Про це повідомляє громадська організація «Харківський антикорупційний центр».

Харківські правоохоронці розслідують відповідне кримінальне провадження.

У постанові Червонозаводського районного суду Харкова від 25.06.2018 року мова йде про організацію на території міста Харкова «конвертаційного центру».


Конвертаційний центр Насірова


Відповідно до інформації правоохоронців, організатором злочинної групи є керівник департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони міськради Валентин Топчій та директор комунального спеціалізованого підприємства «Харківміськліфт» Олексій Топчій, які використовуючи службове становище координують діяльність «конвертаційного центру» з метою привласнення коштів Харківського міського бюджету.

Правоохоронці вказують, що чиновники вступили в змову з жінкою, яка придбала ТОВ «Агентство Комплексної безпеки «Галеон»» та ТОВ «Агентство комплексної безпеки – Охоронна фірма», а також створила ряд інших фіктивних підприємств.

Засновником цих охоронних фірм є Тетяна Топчій, а директором — Ольга Топчій.

Слідчі заявляють, що ТОВ «Агентство комплексної безпеки – Охоронна фірма» використовується з метою виведення коштів Харківського міського бюджету у тіньовий обіг. Зокрема, КП «Муніципальна охорона» було виділено 10 млн. гривень з харківського міського бюджету на маркетингові дослідження та правову допомогу.

Зараз ТОВ «Аутсорсінг» змінило назву на «Парадайз Тревел Груп» та діяльність з охорони та туристичні послуги.

З ухвали стало відомо про проведення ряд обшуків. Слідство триває.

Нагадаємо, південноміська рада уклала угоду з ФОП Аветисян Сірануш Жудексівна щодо ремонту дороги вартістю 199,1 тис. грн без проведення відкритих торгів за допороговою процедурою.


Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *