На Харківщині собаки ледь не загризли людину, господар буде відповідати перед законом

Питбультереры

Господаря собак, які ледь не загризли людину, можуть засудити до 2 років обмеження волі.

Вины моей никакой не было. – Почему? – Потому что меня не было дома, а собаки были привязаны. Какая вина?

У Дергачах власнику пітбультер’єрів загрожує до 2 років обмеження волі. Прокуратура передала обвинувальний акт до районного суду. У червні минулого року собаки покусали 28-річного Ігоря Агаркова. Із глибокими ранами постраждалий потрапив до лікарні. Бійцівських псів забрали до притулку, але нещодавно повернули господарю.

Сергій Стаханов, власник пітбультер’єрів
Собак мне только вернули. Я написал расписку, чтобы они никого не укусили. Понятно. Я по улице иду, я никогда не напущу собаку.

Всього у чоловіка – 6 собак: 3 дорослих пітбультер’єра, 2 цуценят цієї ж породи, а також вівчарка. Стаханов каже: виводить бійцівських псів на вулицю лише тоді, коли йде до свого другого будинку.

Сергій Стаханов, власник пітбультер’єрів
Собака чувствует и слышит. Выхожу вечером и проверяю хозяйство. Почему? Потому что украли много чего в том хозяйстве. Украли трубы, двери две поломали, холодильник поломали.

Чоловік пояснює, що до поліції не звертається принципово, бо сам був раніше судимий. Сидів у колонії посиленого режиму за крадіжку. У 2009 році вийшов.

Сергій Стаханов, власник пітбультер’єрів
У потерпевшего просто была дуристика. Я бы ему отдал бы. Надо было позвонить, а он начал хамить. Я ему говорю: я сейчас договорюсь с человеком и отдам. Не надо идти. Постой 5 минут и что? Он: да верни, верни. И мне инкриминировали. Никакого грабежа и не было, а инкриминировали грабеж.

Місцеві мешканці кажуть, що побоюються і пітбультер’єрів Стаханова, і його самого.

В’ячеслав Сальніков, мешканець Дергачів
Договориться с ним невозможно. Говорят, что у него даже есть справка о том, что он психически больной. То есть, такая вот есть информация. И такому человеку, будем говорить, это оружие своего рода.

Максим Сердюк, мешканець Дергачів
У меня сложилось впечатление, что он с ними умеет обращаться.

У Дергачівському відділі поліції розповідають: про те, що Стаханову повернули собак, – не знали.

Юлія Кузьміна, начальниця сектора моніторингу Дергачівського відділу поліції
Вже розібравшись в даній ситуації можна сказати наступне, що тварини перебували у власному притулку екопарку Фельдмана, наскільки відомо. Та в них немає коштів утримувати собак. Мається розписка про те, що власник отримав собак з притулку.

Юрист Роман Чумак коментує: довести провину Стаханова буде непросто.

Роман Чумак, керуючий партнер юридичної компанії “Арес”
При условии можно доказать. При условии, если будут свидетели, которые подтвердят, что да, действительно, собственник данного домашнего животного дал указание, например, либо дал приказ какой-то собаке напасть на человека.

Як повідомляє мати постраждалого, 27 лютого має відбутися складна операція. До її проведення жінка та її син спілкуватися з журналістами відмовляються.

По матерыалам objectiv.tv


Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *