У Харкові запрацює Центру надання допомоги постраждалим від домашнього насильства

Ірина Луценко Наталія Федорович Харків

з 1 січня 2018 року  у місті Харків запрацює Центру надання допомоги постраждалим від домашнього насильства, про це повідомила заступник міністра у Міністерстві соціальної політики України Наталія Федорович на своїй сторінці у facebook:

«Хороша новина! Навздогін флешмобу до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що успішно відбувся в Харкові, харків’ян можна привітати зі ще одною чудовою новиною – рішенням про створення комунального Центру надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.
За це рішення проголосували депутати Харківської міської ради на своїй шістнадцятій сесії.»

Також, Наталія Федорович розповіла про основні функції центру надання допомоги постраждалим від домашнього насильства:
«Центр надаватиме психологічні, соціально-побутові, медичні, інформаційні, юридичні послуги, і надаватиме їх цілодобово й безкоштовно. Жертви насильства отримуватимуть притулок на гідних умовах– –харчування, душ, пральня, можливість зберігати документи. У ньому можна буде пробути три місяці, й за необхідності, до півроку. Центр, на 10 койко-місць запрацює з 1 січня 2018 року; але поруч із ним планується відремонтувати і запустити ще й Центр денного перебування, що зможе прийняти понад 200 людей одночасно, з двома кімнатами екстреного перебування на 6 осіб»

Нагадаємо, що 24 листопада 2017 року в Харкові в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти гендерно-зумовленого насильства» відбувся Флешмоб, в якому взяли участь представник Президента України у Верховній Раді, народний депутат Ірина Луценко, голова Харківської обласної адміністрації Юлія Світлична, заступник представник Фонду народонаселення ООН Павло Замостьян
«Потроху, але просуваємось» — сповістила заступник міністра Наталія Федорович.

Харків флешмоб 16 днів проти гендерно-зумовленого насильства

 


Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *